Přejděte na naše nové stránky http://www.staj-mustang.cz/ !!!


CAREBIS

Plemeno: Hannoverský tepl.
Narozen: 2010
Barva: Bělouš
Míry: 175,185,198,22

Výkonnostní zkoušky /HLP/: Adelheidsdorf 2014
Zapsán v PKHANN a PKCS

Vlastní výkonnost:“ ZL “


 • Calido Cantus Caletto I o. Cor de la Bryere
  Monoline o. Roman
  Baroness Coriander o. Coriolan
  Kollet o. Roman
  Retina Rebel Z Ramiro o. Raimond
  Argentina Z o. Alme
  Flair Furinos o. Furioso II
  Delphine o. Don Fernando

 • Carebis je mladý hřebec plemene hannoverský teplokrevník. Stájí MUSTANG byl zakoupen na hannoverském körungu v roce 2012.
  Je to vysoký ušlechtilý kůň velmi atraktivní barvy. Projevuje se velmi dobrým a vyrovnaným pohybem po parkuru, dobrou jezditelností, stylem skoku, pozorností a velkou silou odrazu.
  Svoji první sportovní sezónu absolvoval v seriálu závodů KMK, zúčastnil se pěti kvalifikačních kol, kde nejhůře skončil pátý. Finále KMK se již nezúčastnil z důvodu absolvování 70-ti denního testu hřebců v Adelheidsdorfu. Byl účastníkem Hannoverského šampionátu mladých koní v německém Verdenu, kde se po vynikajícím výkonu v základním kole probojoval se známkou 8,1 do finále.

  Otec: Jeho otec Calido I je považován za jednoho z nejlepších holštýnských hřebců současnosti. Test výkonnosti absolvoval v Adelheidsdorfu v roce 1994, skončil zde celkově čtvrtý s nejvyšším hodnocením za skok ze všech přítomných hřebců. Vyhrál 25 soutěží pro mladé koně, včetně kvalifikace do finále Bundeschampionátu.
  Calido I patří ke špičce producentů sportovních koní světové úrovně. Jeho potomci po něm dědí vynikající skokové schopnosti, techniku skoku a výbornou jezditelnost. V chovu má zařazeno 42 synů, mnoho z nich dosáhlo úchvatných výsledků v testech výkonnosti. Více než 30 jeho dcer získalo v Německu státní prémii. Téměř 200 jeho potomků dosáhlo výkonnosti T** a dohromady vyhráli více než 2 miliony Euro. Na mezinárodní úrovni sportují jeho potomci jako Coupe de Coeur – trojnásobný vítěz mistrovství Německa s Rene Tebblem a Ludgerem Beerbaumem, Eurocommerce Acapulco – Vice Champion Holandska s Gerco Schrödrem, Noblesse M – vítězka Grand Prix 2007 v Helsinkách a účastnice Olympijských her v roce 2008 a mnoho dalších.
  Otec matky hřebec Rebel Z pochází z významné holštýnské rodiny stamm. 8145, jejíž fundamentální klisnou je vítězka GP Aachen klisna Heureka. Její dcera Argentina dala mimo bratrů Rebel I až III i jejich pravou sestru „klisnu století“ Ratina Z, která s jezdcem Ludgerem Beerbaumem v devadesátých letech suverénně excelovala na světové sportovní scéně. Rebel I Z dal vítěze NC Bratislava a Budapest 1998 Ramos Z (Barnabas Hevesy), klisnu Ravena Z (Frankie Chesler) – 2. místo v NC New York 1998, 2. místo v NC Washington 2000, 4. místo v NC Helsinki 2001 a 5. místo v NC Calgary 2002, dále Rabondi Z (Jan Auen Hafskjold) – umístění v GP Drammen, Ypaja, Aarhus, Verona, Helsinki 2001 až 2005, Roseane – GP Toronto 8. místo (Jose Rega), NC Helsinki 4. místo, 10. místo v GP Helsinki, 19. v GP Falsterbo 2001 (Amy Millar) a klisnu Luxurieuse van de Begijnakker (Marcello Carraro). Ze spojení pravých sourozenců Rebel I Z a Ratina Z se narodil hřebec Rex Z, který dal olympijského koně Roble Z (Danai Tsatsou) – účastník na OH Athens v r. 2004, dále klisnu Retsina Z (Arthur Gustavo de Silva) – 2. místo v GP Linz, 7. v NC Lummen 2006, vítězství v NC Linz 2004 a hřebce Rexito Z – 9. místo Lanaken 2001 (Herve Godignon). Další syn hřebce Rebel I Z Leader M van de Zuuthoeve dal olympijského koně Tadonia (Zhiwen Daniel Zhao) OH Peking 2008 a koně Rantzau van de Zuuthoeve (James Young).
  Rebel I Z se velmi osvědčil jako otec matek, jeho dcery daly valacha Lord Z II, který převážně s jezdcem Geir Gulliksenem zvítězil nebo se umístil ve více než 50 soutěžích stupně 150 a GP, dále koně Laurin (Gabriela Salick) úspěšného účastníka finále Světového poháru Las Vegas 2005 a Göteborg 2001, umístěného na 2. a 3. místě v GPW New York a Washington, klisnu Cerina (Rudi Helsen) – 6. místo v Poháru národů Bratislava 2004 a další známé koně Catman (Eduard Mathe), Limited (Dirk Schröder), Rash (Marc Houtzager) a plemeníka Coronado. Carneval, Literat, Lyrik, Corleone, Chin Chin, Landadel a Emilion. Jeho dcera Valetta VI dala vynikajícího valacha Calvaro V (Willy Melliger).
Půjčuji prostorný přívěs na dva koně s sedlovnou, značky BOCKMANN, cena 500,- Kč/1 den nebo přepravím Vaše koně po celé ČR, cena od 10,- Kč/1 km.Tel. 603733154
TOPlist

všechna práva vyhrazena Stáj Mustang 2010
vytvořil RACKOTIBOR.cz